GW PLLRA1.PM-N3N5-XX57-1-700-R18
Manufacturer
OSRAM Opto Semiconductors, Inc.
VIGOR # :
Description
OSCONIQ C 2424
Catalog
LED Lighting - White
DataSheet
GW PLLRA1.PM-N3N5-XX57-1-700-R18 PDF
Type Description
Series:OSCONIQ® C 2424
Package:Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT)
Part Status:Active
Color:White, Warm
CCT (K):3000K
Flux @ 85°C, Current - Test:315lm (300lm ~ 330lm)
Flux @ 25°C, Current - Test:-
Current - Test:700mA
Voltage - Forward (Vf) (Typ):2.8V
Lumens/Watt @ Current - Test:161 lm/W
CRI (Color Rendering Index):70
Current - Max:1.5A
Viewing Angle:120°
Mounting Type:Surface Mount
Package / Case:2-SMD, No Lead Exposed Pad
Supplier Device Package:-
Size / Dimension:0.094" L x 0.094" W (2.40mm x 2.40mm)
Height - Seated (Max):0.028" (0.70mm)