GW QSSPA1.PM-LGLN-A333-1-350-R18
Description
LED WHITE 5000K OSCONIQ P 3030
DataSheet
GW QSSPA1.PM-LGLN-A333-1-350-R18 PDF
Part Status:Active
Color:White
CCT (K):-
Flux @ 85°C, Current - Test:160lm (140lm ~ 180lm)
Flux @ 25°C, Current - Test:-
Current - Test:350mA
Voltage - Forward (Vf) (Typ):2.85V
Lumens/Watt @ Current - Test:160 lm/W
CRI (Color Rendering Index):70
Current - Max:1.3A
Supplier Device Package:SMD
Size / Dimension:0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm)
Height - Seated (Max):0.068" (1.73mm)