GW CSSRM3.PM-N6N8-XX54-1-700-R18
Description
OSLON SQUARE LED WHITE 4500K
DataSheet
GW CSSRM3.PM-N6N8-XX54-1-700-R18 PDF
Type Description
Series:OSLON® Square
Package:Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT)
Part Status:Last Time Buy
Color:White, Neutral
CCT (K):4500K
Flux @ 85°C, Current - Test:345lm (330lm ~ 360lm)
Flux @ 25°C, Current - Test:-
Current - Test:700mA
Voltage - Forward (Vf) (Typ):2.8V
Lumens/Watt @ Current - Test:176 lm/W
CRI (Color Rendering Index):70
Current - Max:1.8A
Supplier Device Package:SMD
Size / Dimension:0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm)
Height - Seated (Max):0.085" (2.16mm)