GW PSLR32.EM-JQJS-XX55-1-120-R18
Description
LED DURIS S5 NEU WHT 4000K
DataSheet
GW PSLR32.EM-JQJS-XX55-1-120-R18 PDF
Type Description
Series:DURIS® S 5
Package:Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT)
Part Status:Obsolete
Color:White, Neutral
CCT (K):4000K
Flux @ 85°C, Current - Test:-
Flux @ 25°C, Current - Test:55lm (48lm ~ 61lm)
Current - Test:120mA
Voltage - Forward (Vf) (Typ):2.85V
Lumens/Watt @ Current - Test:161 lm/W
CRI (Color Rendering Index):80
Current - Max:400mA
Supplier Device Package:SMD
Size / Dimension:0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm)
Height - Seated (Max):0.028" (0.70mm)