15DYS830-300100W-2-2.5
Description
AC-DC ADAPTER, WALL MOUNT, EURO,
DataSheet
15DYS830-300100W-2-2.5 PDF
Type Description
Series:15DYS830 (30W)
Package:Box
Part Status:Active
Region Utilized:Europe
Form:Wall Mount (Class II)
Input Type:Fixed Blade
Voltage - Input:90 ~ 264 VAC
Voltage - Output:30V
Current - Output (Max):1A
Power (Watts):30 W
No Load Power Consumption:-
Polarization:-
Applications:ITE (Commercial)
Efficiency:Level VI
Operating Temperature:0°C ~ 40°C
Output Connector:-
Cord Length:-
Input Connector:CEE 7/16
Size / Dimension:3.02" L x 1.89" W x 1.22" H (76.8mm x 48.0mm x 31.0mm)