15DYS902-320300G
Description
AC-DC ADAPTER, DESKTOP, C8, 32V
DataSheet
15DYS902-320300G PDF
Type Description
Series:15DYS902 (96W)
Input Type:Cord (Sold Separately)
Voltage - Input:90 ~ 264 VAC
Voltage - Output:32V
Current - Output (Max):3A
Power (Watts):96 W
Efficiency:Level VI
Operating Temperature:0°C ~ 40°C
Input Connector:IEC 320-C8
Size / Dimension:5.71" L x 2.42" W x 1.34" H (145.0mm x 61.5mm x 34.0mm)