DC/DC CONVERTER 15V 20W
DC/DC CONV 5V 3.3V 15V -15V 70W
DC/DC CONVERTER 48V 302W
CPCI-DC-6U-600/24 (900-6001-99)
COMPACT PCI
XTAL OSC VCXO 184.3200MHZ LVDS
XTAL OSC VCXO 222.7500MHZ LVDS
MEMS OSC XO 24.0000MHZ H/LV-CMOS