VBCM 4414 384V 24V/1500W T CP
ISOLATED DC/DC CONVERTERS DC-DC
DC/DC CONVERTER 24V 216W
RES SMD 160 OHM 0.1% 3/8W 0603
CPCI-DC-6U-350/24 (900-6001-99)
COMPACT PCI
0805 ANTI-SULFUR RES. , 0.5%, 62
DC DC CONVERTER 5V 150W