IS.AC24VDC5ADIN
Description
DIN RAIL AC/DC 120W 5A 24VDC
DataSheet
IS.AC24VDC5ADIN PDF
Number of Outputs:1
Voltage - Input:90 ~ 264 VAC
Voltage - Output 1:24V
Voltage - Output 4:-
Current - Output (Max):5A
Power (Watts):120W