TP-POE-24-10G
Description
24V 1A 24W 10/100/1000/10000MB P
DataSheet
TP-POE-24-10G PDF
Type:Passive Injector
Voltage - Input:100 ~ 240 VAC
Number of Ports:1
Voltage - Output:24V
Current - Output:1 A
Power (Watts) - Per Port:24W
Compliance:-
Data Rate:10/100/1000 Mbps
Features:OCP, SCP
Operating Temperature:-20°C ~ 50°C
Efficiency:Level VI
Mounting Type:Desktop
Size / Dimension:3.81" L x 2.10" W x 1.40" H (96.8mm x 53.3mm x 35.6mm)