ANT-UL-30A
Description
FUSE AUTO 30A 32VDC BLADE MICRO
DataSheet
ANT-UL-30A PDF
Fuse Type:Automotive
Current Rating (Amps):30 A
Voltage Rating - AC:-
Voltage Rating - DC:32 V
Operating Temperature:-
Color:Green
Size / Dimension:0.354" L x 0.150" W x 0.315" H (9.00mm x 3.80mm x 8.00mm)
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
BK/AGA-20
BK/AGA-20
FUSE GLASS 20A 32VAC 1AG
0287010.L
0287010.L
FUSE AUTO 10A 32VDC BLADE
0034.3129.TR
0034.3129.TR
FUSE GLASS 16A 250VAC 5X20MM
2353
TFT DISPLAY - 800X480 W/O TOUCH
ANT-UL-30A
ANT-UL-30A
1457L1602
1457L1602
BOX ALUM NATURAL 6.72"LX4.21"W