LPM-11C-14R
Description
MINI FUSEHOLDER-CLEAR,20A-14AWG
DataSheet
LPM-11C-14R PDF
Mounting Type:Free Hanging (In-Line)
Fuse Size:0.433" L x 0.152" W (11mm x 3.85mm)
Current Rating (Amps):14 A
Number of Circuits:1
Voltage:58V