19M-P10-B-100-02
Description
CIR BRKR THRM 100A IP69K
DataSheet
19M-P10-B-100-02 PDF
Breaker Type:Thermal
Current Rating (Amps):100A
Voltage Rating - AC:-
Voltage Rating - DC:30 V
Actuator Type:Push to Reset
Number of Poles:1
Illumination:None
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
CIR BRKR THRM 2A 240VAC 60VDC