FC5AQCBAE19.6608-T1
Description
CRYSTAL 19.6608MHZ SERIES SMT
DataSheet
FC5AQCBAE19.6608-T1 PDF
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
ECS-260-10-30B-CKM-TR
ECS-260-10-30B-CKM-TR
CRYSTAL 26.0000MHZ 10PF SMD