FC5AQBAAE20.0-T1
Description
CRYSTAL 20MHZ SERIES SMT
DataSheet
FC5AQBAAE20.0-T1 PDF
Expected Shipping Date
May 14 - May 18 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
ABM8W-30.0000MHZ-6-D2X-T3
ABM8W-30.0000MHZ-6-D2X-T3
CRYSTAL 30.0000MHZ 6PF SMD