H130B-25.000-20-F-3030-TR
Description
CRYSTAL 25.0000MHZ 20PF SMD
DataSheet
H130B-25.000-20-F-3030-TR PDF
Type Description
Series:H130B
Type:MHz Crystal
Frequency:25 MHz
Frequency Stability:±30ppm
Frequency Tolerance:±30ppm
Load Capacitance:20pF
ESR (Equivalent Series Resistance):20 Ohms
Operating Mode:Fundamental
Operating Temperature:-20°C ~ 70°C
Package / Case:4-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max):0.039" (1.00mm)