FC4STCBAF7.3728-BAG200
Description
CRYSTAL 7.3728MHZ SERIES TH
DataSheet
FC4STCBAF7.3728-BAG200 PDF
Type Description
Series:*
Package:Bulk
Part Status:Active
Type:-
Frequency:-
Frequency Stability:-
Frequency Tolerance:-
Load Capacitance:-
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Operating Mode:-
Operating Temperature:-
Ratings:-
Mounting Type:-
Package / Case:-
Size / Dimension:-
Height - Seated (Max):-
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
C1E-19.200-8-1530-X-M
C1E-19.200-8-1530-X-M
CRYSTAL 19.2000MHZ 8PF SMD
C3E-10.000-12-50100-X1-R3
C3E-10.000-12-50100-X1-R3
CRYSTAL 10.0000MHZ 12PF SMD
SXT11410EB07-40.000MT
SXT11410EB07-40.000MT
CRYSTAL 40.0000MHZ 10PF SMD
FC4STCBAF7.3728-BAG200
FC4STCBAF7.3728-BAG200
CRYSTAL 7.3728MHZ SERIES TH
PA3570
PA3570
HANDLE SUREPUNCH PDT
CH4PC,AL
CH4PC,AL
BOX ABS ALMOND 2.27"L X 1.52"W
36450
TORX KEY T-HANDLE T50 5.91"