EA2532QA18-14.7456M TR
Description
CRYSTAL 14.7456MHZ 18PF SMD
DataSheet
EA2532QA18-14.7456M TR PDF
Type:MHz Crystal
Frequency:14.7456 MHz
Frequency Stability:±20ppm
Frequency Tolerance:±15ppm
Load Capacitance:18pF
ESR (Equivalent Series Resistance):100 Ohms
Operating Mode:Fundamental
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C
Package / Case:4-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max):0.031" (0.80mm)