RH100-25.000-20-F-1010-TR
Description
CRYSTAL 25.0000MHZ 20PF SMD
DataSheet
RH100-25.000-20-F-1010-TR PDF
Type:MHz Crystal
Frequency:25 MHz
Frequency Stability:±10ppm
Frequency Tolerance:±10ppm
Load Capacitance:20pF
ESR (Equivalent Series Resistance):60 Ohms
Operating Mode:Fundamental
Operating Temperature:-20°C ~ 70°C
Package / Case:4-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max):0.031" (0.80mm)