E1SJA18-12.288M TR
Description
CRYSTAL 12.2880MHZ 18PF SMD
DataSheet
E1SJA18-12.288M TR PDF
Type:MHz Crystal
Frequency:12.288 MHz
Frequency Stability:±30ppm
Frequency Tolerance:±15ppm
Load Capacitance:18pF
ESR (Equivalent Series Resistance):70 Ohms
Operating Mode:Fundamental
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C
Package / Case:HC-49/US
Size / Dimension:0.524" L x 0.191" W (13.30mm x 4.85mm)
Height - Seated (Max):0.126" (3.20mm)