EB13E2H2H-50.000M TR
Description
OSC XO 50MHZ 3.3V CMOS SMD
DataSheet
EB13E2H2H-50.000M TR PDF
Type:XO (Standard)
Frequency:50 MHz
Function:Enable/Disable
Output:CMOS
Voltage - Supply:3.3V
Frequency Stability:±50ppm
Absolute Pull Range (APR):-
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):6mA
Package / Case:4-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max):0.043" (1.10mm)
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
SiT9365AI-2E2-28N62.500000Y
SiT9365AI-2E2-28N62.500000Y
XTAL OSC XO 62.5000MHZ LVDS
SiT3372AC-2E2-28NB148.351648X
SiT3372AC-2E2-28NB148.351648X
XTAL OSC VCXO 148.351648MHZ LVDS
SiT3372AC-2E3-28NY148.425787Y
SiT3372AC-2E3-28NY148.425787Y
XTAL OSC VCXO 148.425787MHZ LVDS
EB13E2H2H-50.000M TR
EB13E2H2H-50.000M TR
OSC XO 50MHZ 3.3V CMOS SMD
Q-3600E0008003M
Q-3600E0008003M
SMA-RP/BNC-RP RG58 3M
CDR32BP300BJWSAB
CDR32BP300BJWSAB
CAP CER 30PF 100V BP 1206
CABLE FFC 37POS 1.00MM 1.18"