CCPD-034-50-200.000
Description
XTAL OSC XO 200.0000MHZ LVPECL
DataSheet
CCPD-034-50-200.000 PDF
Package:Strip
Part Status:Active
Base Resonator:Crystal
Type:XO (Standard)
Frequency:200 MHz
Function:Enable/Disable
Output:LVPECL
Voltage - Supply:3.3V
Frequency Stability:±50ppm
Absolute Pull Range (APR):-
Operating Temperature:0°C ~ 70°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):88mA
Package / Case:6-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):0.071" (1.80mm)