CPRO33-5.000
Description
XTAL OSC XO 5.0000MHZ HCMOS INLN
DataSheet
CPRO33-5.000 PDF
Type:XO (Standard)
Frequency:5 MHz
Function:-
Output:HCMOS
Voltage - Supply:3.3V
Frequency Stability:±25ppm
Absolute Pull Range (APR):-
Operating Temperature:0°C ~ 70°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):18mA
Size / Dimension:0.435" Dia x 1.312" L (11.05mm x 33.34mm)