CCHD-950X-25-80.000
Description
XTAL OSC XO 80.0000MHZ HCMOS SMD
DataSheet
CCHD-950X-25-80.000 PDF
Type:XO (Standard)
Frequency:80 MHz
Function:-
Output:HCMOS
Voltage - Supply:3.3V
Frequency Stability:±25ppm
Absolute Pull Range (APR):-
Operating Temperature:0°C ~ 70°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):25mA
Package / Case:4-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.559" L x 0.360" W (14.20mm x 9.14mm)
Height - Seated (Max):0.209" (5.30mm)
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
SiT3372AI-1B9-28NH135.000000Y
SiT3372AI-1B9-28NH135.000000Y
XTAL OSC VCXO 135.0000MHZ LVPECL
SiT9365AC-1B1-30E159.375000T
SiT9365AC-1B1-30E159.375000T
XTAL OSC XO 159.3750MHZ LVPECL
AMPMEEA-33.3333
AMPMEEA-33.3333
MEMS OSC XO 33.3333MHZ CMOS SMD
CCHD-950X-25-80.000
CCHD-950X-25-80.000