STEP MOTOR HYBRID UNIPOLAR 24V
STEPPER MOTOR HYBRID BIPOLAR 24V
STEP, F2, SQ.56, 1.8, , , BIPOLA
RES SMD 348K OHM 1% 1/8W 0805
EPCS-BS-45-50-10P-A-ST-M-H1-PLK-AA
ELECTRIC CYLINDER UNIT
RELAY TIME DELAY 10MIN 10A 240V
CONN HEADER VERT 4POS 2.54MM