GNR10DHZ
Description
SSR RELAY SPST-NO 10A 24-280V
DataSheet
GNR10DHZ PDF
Output Type:AC, Zero Cross
Voltage - Input:4 ~ 32VDC
Voltage - Load:24 V ~ 280.0 V
Load Current:10 A