QYW09225012BL-12
Description
Q-SERIES FAN LOW SPEED W/PWM
DataSheet
QYW09225012BL-12 PDF
Type Description
Series:QYW9225
Package:Box
Part Status:Active
Voltage - Rated:12VDC
Size / Dimension:Square - 92mm L x 92mm H
Width:25.00mm
Air Flow:25.9 CFM (0.725m³/min)
Static Pressure:0.083 in H2O (20.6 Pa)
Features:-
Noise:16.7dB(A)
Power (Watts):420 mW