QYW12025024BM-12
Description
Q-SERIES FAN MEDIUM SPEED W/PWM
DataSheet
QYW12025024BM-12 PDF
Type Description
Series:QYW12025
Package:Box
Part Status:Active
Voltage - Rated:24VDC
Size / Dimension:Square - 120mm L x 120mm H
Width:25.00mm
Air Flow:81.8 CFM (2.29m³/min)
Static Pressure:0.236 in H2O (58.8 Pa)
Features:-
Noise:39.1dB(A)
Power (Watts):3.12 W