QYW12025012BL-12
Description
Q-SERIES FAN LOW SPEED W/PWM
DataSheet
QYW12025012BL-12 PDF
Type Description
Series:QYW12025
Package:Box
Part Status:Active
Voltage - Rated:12VDC
Size / Dimension:Square - 120mm L x 120mm H
Width:25.00mm
Air Flow:56.5 CFM (1.58m³/min)
Static Pressure:0.122 in H2O (30.4 Pa)
Features:-
Noise:29.3dB(A)
Power (Watts):1.56 W