XYW03828012BU-12
Manufacturer
YS Tech USA
VIGOR # :
Description
X-SERIES FAN EXTRA HIGH W/PWM
Catalog
DC Brushless Fans (BLDC)
DataSheet
XYW03828012BU-12 PDF
Type Description
Series:XYW03828
Package:Box
Part Status:Active
Voltage - Rated:12VDC
Size / Dimension:Square - 38mm L x 38mm H
Width:28.00mm