NYW03010012LL-12
Manufacturer
YS Tech USA
VIGOR # :
Description
N-SERIES FAN LOW SPEED W/PWM
Catalog
DC Brushless Fans (BLDC)
DataSheet
NYW03010012LL-12 PDF
Type Description
Series:NYW03010
Package:Box
Part Status:Active
Voltage - Rated:12VDC
Size / Dimension:Square - 30mm L x 30mm H
Width:10.50mm