MR1238H48B1-FSR
Description
FAN AXIAL 120X38MM 48VDC WIRE
DataSheet
MR1238H48B1-FSR PDF
Part Status:Active
Voltage - Rated:48VDC
Size / Dimension:Square - 120mm L x 120mm H
Width:38.00mm
Air Flow:235.0 CFM (6.58m³/min)
Static Pressure:1.075 in H2O (267.8 Pa)