G9225L12B-FGR
Description
FAN AXIAL 92X25MM 12VDC WIRE
DataSheet
G9225L12B-FGR PDF
Type Description
Series:G9225-G
Package:Bulk
Part Status:Active
Voltage - Rated:12VDC
Size / Dimension:Square - 92mm L x 92mm H
Width:25.00mm
Air Flow:31.0 CFM (0.868m³/min)
Static Pressure:0.050 in H2O (12.4 Pa)