E9225L12B-FSR
Manufacturer
Mechatronics
VIGOR # :
Description
FAN AXIAL 92X25MM 12VDC
Catalog
DC Brushless Fans (BLDC)
DataSheet
E9225L12B-FSR PDF
Type Description
Series:E9225
Package:Bulk
Part Status:Active
Voltage - Rated:12VDC
Size / Dimension:Square - 92mm L x 92mm H
Width:25.00mm
Air Flow:35.0 CFM (0.980m³/min)
Static Pressure:0.130 in H2O (32.4 Pa)