G9225E24B-FSR
Manufacturer
Mechatronics
VIGOR # :
Description
FAN AXIAL 92X25MM 24VDC
Catalog
DC Brushless Fans (BLDC)
DataSheet
G9225E24B-FSR PDF
Type Description
Series:G9225
Package:Bulk
Part Status:Active
Voltage - Rated:24VDC
Size / Dimension:Square - 92mm L x 92mm H
Width:25.00mm
Air Flow:58.0 CFM (1.62m³/min)
Static Pressure:0.210 in H2O (52.3 Pa)