E9225X24B-FSR-L17
Manufacturer
Mechatronics
VIGOR # :
Description
FAN AXIAL 92X25MM 24VDC WIRE
Catalog
DC Brushless Fans (BLDC)
DataSheet
E9225X24B-FSR-L17 PDF
Type Description
Series:E9225
Package:Bulk
Part Status:Active
Voltage - Rated:24VDC
Size / Dimension:Square - 92mm L x 92mm H
Width:25.00mm
Air Flow:60.0 CFM (1.68m³/min)
Static Pressure:0.320 in H2O (79.7 Pa)