QYW12025024BH-5
Description
Q-SERIES FAN HIGH SPEED W/TACH
DataSheet
QYW12025024BH-5 PDF
Part Status:Active
Voltage - Rated:24VDC
Size / Dimension:Square - 120mm L x 120mm H
Width:25.00mm
Air Flow:128.0 CFM (3.58m³/min)
Static Pressure:0.555 in H2O (138.2 Pa)
Features:-
Noise:51.4dB(A)
Power (Watts):7.68 W