MR9238L48B1+6-FSR
Description
FAN AXIAL 92X38MM 48VDC WIRE
DataSheet
MR9238L48B1+6-FSR PDF
Type Description
Series:MR9238
Package:Box
Part Status:Active
Voltage - Rated:48VDC
Size / Dimension:Square - 92mm L x 92mm H
Width:38.00mm
Air Flow:109.2 CFM (3.06m³/min)
Static Pressure:0.610 in H2O (151.9 Pa)