EYW09238012BE-12
Description
E-SERIES FAN ULTRA SPEED W/PWM
DataSheet
EYW09238012BE-12 PDF
Type Description
Series:EYW09238
Package:Box
Part Status:Active
Voltage - Rated:12VDC
Size / Dimension:Square - 92mm L x 92mm H
Width:38.00mm
Air Flow:184.4 CFM (5.16m³/min)
Static Pressure:3.110 in H2O (774.7 Pa)
Features:-
Noise:67.5dB(A)
Power (Watts):52.8 W