MR9238M24B-FSR
Description
FAN AXIAL 92X38MM 24VDC WIRE
DataSheet
MR9238M24B-FSR PDF
Part Status:Active
Voltage - Rated:24VDC
Size / Dimension:Square - 92mm L x 92mm H
Width:38.00mm
Air Flow:131.0 CFM (3.67m³/min)
Static Pressure:0.880 in H2O (219.2 Pa)