F1238S24BT-FSR
Description
FAN AXIAL 120X38MM 24VDC
DataSheet
F1238S24BT-FSR PDF
Part Status:Active
Voltage - Rated:24VDC
Size / Dimension:Square - 119mm L x 119mm H
Width:38.00mm
Air Flow:83.0 CFM (2.32m³/min)
Static Pressure:0.140 in H2O (34.9 Pa)