G1238E48B1-FSR
Description
FAN AXIAL 120X38MM TACH 48VDC
DataSheet
G1238E48B1-FSR PDF
Part Status:Active
Voltage - Rated:48VDC
Size / Dimension:Square - 119mm L x 119mm H
Width:38.00mm
Air Flow:158.0 CFM (4.42m³/min)
Static Pressure:0.490 in H2O (122.1 Pa)