E1225H12B-FSR
Description
FAN AXIAL 120X25MM 12VDC
DataSheet
E1225H12B-FSR PDF
Part Status:Active
Voltage - Rated:12VDC
Size / Dimension:Square - 120mm L x 120mm H
Width:25.00mm
Air Flow:82.0 CFM (2.30m³/min)
Static Pressure:0.240 in H2O (59.8 Pa)