MR6025E24B-RSR
Description
DC FAN AXIAL 60X60X25MM 24V
DataSheet
MR6025E24B-RSR PDF
Part Status:Active
Voltage - Rated:24VDC
Size / Dimension:Square - 60mm L x 60mm H
Width:25.50mm
Air Flow:36.6 CFM (1.03m³/min)
Static Pressure:0.640 in H2O (159.4 Pa)