G1225M24B1-FSR-EM
Description
FAN 120X25MM LCKD RTR IP57 24VDC
DataSheet
G1225M24B1-FSR-EM PDF
Part Status:Active
Voltage - Rated:24VDC
Size / Dimension:Square - 120mm L x 120mm H
Width:25.00mm
Air Flow:78.0 CFM (2.18m³/min)
Static Pressure:0.150 in H2O (37.3 Pa)