F1238H12B-FSR
Description
FAN AXIAL 120X38MM 12VDC
DataSheet
F1238H12B-FSR PDF
Part Status:Active
Voltage - Rated:12VDC
Size / Dimension:Square - 119mm L x 119mm H
Width:38.00mm
Air Flow:115.0 CFM (3.22m³/min)
Static Pressure:0.250 in H2O (62.3 Pa)