MR4020M24B1-RSR
Description
FAN AXIAL 40X20MM 24VDC WIRE
DataSheet
MR4020M24B1-RSR PDF
Part Status:Active
Voltage - Rated:24VDC
Size / Dimension:Square - 40mm L x 40mm H
Width:20.00mm
Air Flow:11.5 CFM (0.322m³/min)
Static Pressure:0.240 in H2O (59.8 Pa)