G8020E12B-RSR
Description
FAN AXIAL 80X20MM 12VDC
DataSheet
G8020E12B-RSR PDF
Type Description
Series:G8020
Package:Bulk
Part Status:Active
Voltage - Rated:12VDC
Size / Dimension:Square - 80mm L x 80mm H
Width:20.80mm
Air Flow:49.0 CFM (1.37m³/min)
Static Pressure:0.200 in H2O (49.8 Pa)