MR4020X12B-RSR
Description
FAN AXIAL 40X20MM 12VDC WIRE
DataSheet
MR4020X12B-RSR PDF
Part Status:Active
Voltage - Rated:12VDC
Size / Dimension:Square - 40mm L x 40mm H
Width:20.00mm
Air Flow:17.3 CFM (0.484m³/min)
Static Pressure:0.540 in H2O (134.5 Pa)