G9225H12B-FS-EM
Description
FAN AXIAL 92X25MM 12VDC TERM
DataSheet
G9225H12B-FS-EM PDF
Part Status:Active
Voltage - Rated:12VDC
Size / Dimension:Square - 92mm L x 92mm H
Width:25.00mm
Air Flow:50.0 CFM (1.40m³/min)
Static Pressure:0.160 in H2O (39.8 Pa)